05 - 03 - 2024
Postaw Mi Kawe

Jeżeli podoba Ci się strona i chcesz wspomóc projekt!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Turismo
Main menu
Informator
Gdzie spędzić czas
Turystyka
Online

Hay 117 invitados y ningún miembro en línea

Archiwum
Przełącznik języka
Licznik
Today164
Yesterday365
This week529
This month1760
Total1988889

Visitor Info

  • IP: 44.210.77.73
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

Who Is Online

1
Online

Martes, 05 Marzo 2024 10:01
Inicio desactivadoInicio desactivadoInicio desactivadoInicio desactivadoInicio desactivado
 

Toruń, 13-14 marca 2017,

Dwie Sesje Plenarne, blisko 40 paneli tematycznych, dwa tysiące uczestników z kraju i zagranicy – w dniach 13-14 marca 2017 r. kolejna odsłona Welconomy Forum in Toruń. Uroczysta inauguracja 13 marca 2017 r. o godz. 10:00 w Hotelu Copernicus.

Gośćmi 24 już Welconomy Forum in Toruń będą przedsiębiorcy, przedstawiciele Rządu, Samorządów, Nauki i Mediów, którzy będą dyskutować o zmianach, jakie dokonują się w krajach Wspólnoty i na świecie oraz o ich wpływie zmian na gospodarkę światową, unijną oraz polską. Pierwszego dnia Forum dominować będzie gospodarka, natomiast drugiego tematyka o charakterze społecznym.

Sesję Inauguracyjną poprowadzi profesor Jerzy Buzek, gośćmi specjalnymi będą: Jarosław Gowin – Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Krzysztof Jurgiel – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi i Jerzy Kwieciński – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju. Uczestników Forum powita prezydent Torunia Michał Zaleski. Na konferencji obecnych będzie blisko 100 dziennikarzy, reprezentujących media ogólnopolskie, regionalne i branżowe.

Organizatorem Welconomy Forum in Toruń jest Stowarzyszenie „Integracja i Współpraca” w Toruniu. Współorganizatorzy Instytucjonalni to Województwo Kujawsko Pomorskie oraz  Gmina Miasta Toruń. Współorganizatorzy: Kapsch Telematics  Services sp. z o.o., PZL Swidnik S.A., Jerónimo Martins Polska SA, Syngenta sp. z o.o.

Partnerzy: Agencja Rozwoju Przemysłu, Budimex S.A., Grupa Energa, Krajowa Spółka Cukrowa, Związek Banków Polskich, Bank Polskiej Spółdzielczości, PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o., Polski Związek Hodowców Zwierząt Futerkowych.

Welconomy to jeden z największych kongresów ekonomicznych w Polsce. Obejmuje analizę najważniejszych wyzwań stojących przed polską, europejską i światową gospodarką w odniesieniu do sytuacji politycznej, ekonomicznej i społecznej na arenie międzynarodowej. Od ponad 20 lat jest ściśle związany z Toruniem i okolicami. Należy do wyróżniających się marek gospodarczych w Polsce i jest bardzo ważnym ambasadorem Torunia w Polsce i na świecie.

Więcej informacji i program na oficjalnej stronie wydarzenia www.welconomy.pl

Money.pl

Consola de depuración de Joomla!

Sesión

Información del perfil

Uso de la memoria

Consultas de la base de datos