15 - 10 - 2018
Main menu
Informator
Gdzie spędzić czas
Turystyka
Informacje Toruń
Z historii Torunia
Login Form
Przedstawiciele Torunia
Online

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.

Archiwum
Wybory do Sejmu 2015
Wybory 2014
Przełącznik języka
Licznik

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Toruń

1 INSTALACJA
Installation de feu
Installation de feu
Compagnie Carabosse, Francja
/ France
Zamek Krzyżacki i Fosa Zamkowa / Teutonic Order Castle and Castle Moat
21–26.08.2018, 20.30–24.00 (od ok. 23.00 — wygaszanie instalacji)
 
2 Milk Bottle Cows
Milk Bottle Cows
BP Loh, Singapur / Singapore
skwer Oficerskiej Szkoły Marynarki Wojennej / OSMW Square
21–26.08.2018, 20.30–24.00
 

03 Dobra Wróżba
Good Fortune
Olga Grybowicz, Kasper Hein, Polska / Poland
ulica Pod Krzywą Wieżą / Pod Krzywą Wieżą Street
21–26.08.2018, 20.30–24.00
 
04 Barwy Torunia
Colours of Toruń
Marina Demchenko, Rosja / Russia
ulica Pod Krzywą Wieżą / Pod Krzywą Wieżą Street
21–26.08.2018, 20.30–24.00
 
05 Głębia energii
The Depth of Energy
Water Concept, Polska / Poland
Przystań Toruń / Toruń Harbour
21–26.08.2018, 20.30–24.00
 
06 Czas Marsa
The Time of Mars
Piotr Majewski (Polskie Radio PiK) i Jerzy Rafalski (Planetarium Toruń),
tworzący kolektyw „Radio Planet i Komet”, Polska / Poland
park za Doliną Marzeń / park beyond the Valley of Dreams
21–26.08.2018, 20.30–24.00
 
07 Duszki z doliny
Spirits of the Valley
Joanna Fujarska, Polska / Poland
Dolina Marzeń / the Valley of Dreams
21–26.08.2018, 20.30–24.00
 
08 Duchy Światła
Spirits of the Light
GlobeData, Polska / Poland
punkt informacyjny: park przy placu Rapackiego /
information point: park on Rapackiego Square
21–26.08.2018, 20.30–24.00
 
09 Wciąż żywa
Still Alive
Anna Galas, Polska / Poland
park przy placu Rapackiego / park on Rapackiego Square
21–26.08.2018, 20.30–24.00
 
10 Twarze
Faces
Anna Pytlak, Łukasz Kosela,
Steve Nash, Toruńska Orkiestra Symfoniczna, Polska / Poland
Collegium Maximum UMK
21–26.08.2018, 20.30–24.00, z orkiestrą symfoniczną na żywo 20.30–22.30
 
11 Laser Symphony
Laser Symphony
AreaOdeon, Włochy / Italy
dziedziniec Ratusza Staromiejskiego / courtyard of the Old Town Hall
21–26.08.2018, 20.30–24.00
bilety w kasach: 20 zł, dzieci do 7 lat — gratis
 
12 Afterhours
Afterhours
DJ Pac1, DJ Funktion, DVJ Rocco, Mad For Fun, Polska / Poland
Urząd Marszałkowski / Marshal’s Office
21–26.08.2018, 20.30–24.00
 
13 Supercube
Supercube
Stéphane Masson, Francja / France
plac przed CKK Jordanki / square in front of CKK Jordanki
21–26.08.2018, 20.30–24.00
 
14 Toruń
Toruń
#robiewideło, VES, Polska / Poland
ulica Wały gen. Sikorskiego / Wały gen. Sikorskiego Street
21–26.08.2018, 20.30–24.00
 
15 Laserman Show
Laserman Show
grupa „Flow Pokazy Wizualne”, tancerz Daniel Suliga, Polska / Poland
Ruiny Podominikańskie
/ Ruins of the Dominican Church
21–26.08.2018, 20.30–24.00, co 25 minut / every 25 minutes
 
16 Piernikowe historie światłem malowane
Gingerbread Light Stories
Muzeum Okręgowe w Toruniu / District Museum in Toruń
Muzeum Toruńskiego Piernika / Museum of Toruń Gingerbread
21–26.08.2018, 20.30–24.00
 
17 Metamorfozy
Metamorphoses
Alexander Reichstein, audio Petri Laakso,
Finlandia
/ Finland
ogród Teatru „Baj Pomorski” /
garden of “Baj Pomorski” Theatre
21–26.08.2018, 20.30–24.00
 
Money.pl