19 - 08 - 2018
Main menu
Informator
Gdzie spędzić czas
Turystyka
Informacje Toruń
Z historii Torunia
Przedstawiciele Torunia
Online

Odwiedza nas 114 gości oraz 0 użytkowników.

Archiwum
Wybory do Sejmu 2015
Wybory 2014
Przełącznik języka
Licznik

Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Sejmik Województwa Kujawsko-Pomorskiego Okręg nr 4 - Kandydaci

Nr. listy Pozycja Nazwisko I Imiona Zamieszkały Wiek Skrót nazwy komitety wyborczego
1 1 Gross Andrzej Ignacy Brzozówka,     60 Komitet Wyborczy PSL
1 2 Guranowski Jacek Szymon Grębocin,     52 Komitet Wyborczy PSL
1 3 Goch Robert Bydgoszcz,  42 Komitet Wyborczy PSL
1 4 Pociżnicka Małgorzata Bogumiła Toruń,  58 Komitet Wyborczy PSL
1 5 Czarnecki Wiesław Adam Toruń, 63 Komitet Wyborczy PSL
1 6 Rad Joanna Czernikowo, 35 Komitet Wyborczy PSL
1 7 Krakówka Tadeusz Zegartowice,  60 Komitet Wyborczy PSL
1 8 Kosicki Mirosław Mieczysław Toruń,  55 Komitet Wyborczy PSL
1 9 Ślusarczyk Dominika Toruń, 33 Komitet Wyborczy PSL
1 10 Kornaszewska Barbara Genowefa Stolno,  51 Komitet Wyborczy PSL
1 11 Bachan Wiesław Bronisław Chełmża,    56 Komitet Wyborczy PSL
1 12 Borkowicz Longina Toruń,  54 Komitet Wyborczy PSL
3 1 Żurawski Jacek Sylwester Chełmonie,      50 KW Prawo i Sprawiedliwość
3 2 Przybylski Przemysław Tomasz Toruń,  44 KW Prawo i Sprawiedliwość
3 3 Górski Grzegorz Kazimierz Toruń,  52 KW Prawo i Sprawiedliwość
3 4 Kowalski Wojciech Lech Gutowo,    49 KW Prawo i Sprawiedliwość
3 5 Ramlau Józef Jan Dobrzejewice, 55 KW Prawo i Sprawiedliwość
3 6 Hebel-Szmak Aniela Grażyna Toruń, 54 KW Prawo i Sprawiedliwość
3 7 Duszyńska Bronisława Złotoria,   64 KW Prawo i Sprawiedliwość
3 8 Starczewska Ilona Toruń,  36 KW Prawo i Sprawiedliwość
3 9 Piotrowska Marianna Toruń, 45 KW Prawo i Sprawiedliwość
3 10 Ślusarski Adam Toruń, 33 KW Prawo i Sprawiedliwość
3 11 Kryger-Kulasińska Anna Brzozówka, 42 KW Prawo i Sprawiedliwość
3 12 Weiwer Krzysztof Paweł Toruń,    37 KW Prawo i Sprawiedliwość
4 1 Całbecki Piotr Franciszek Toruń,  47 KW Platforma Obywatelska RP
4 2 Pluciński Leszek Stanisław Chełmża,     57 KW Platforma Obywatelska RP
4 3 Gajewski Jacek Toruń,   51 KW Platforma Obywatelska RP
4 4 Przybyszewski Waldemar Edmund Toruń,  64 KW Platforma Obywatelska RP
4 5 Lubańska Katarzyna Anna Chełmno,    43 KW Platforma Obywatelska RP
4 6 Utrata Karol Maciej Nowe Dobra, 42 KW Platforma Obywatelska RP
4 7 Lipińska Elżbieta Małgorzata Kiełpiny, 48 KW Platforma Obywatelska RP
4 8 Lewandowska Joanna Anna Toruń,  32 KW Platforma Obywatelska RP
4 9 Mierczyńska Daria Kinga Toruń,     27 KW Platforma Obywatelska RP
4 10 Siemianowska Joanna Jedwabno, 23 KW Platforma Obywatelska RP
4 11 Rakowicz Andrzej Jarosław Stary Toruń, 51 KW Platforma Obywatelska RP
4 12 Hausman Jarosław Andrzej Toruń,  48 KW Platforma Obywatelska RP
5 1 Anduła Miłosz Toruń, 27 KWW Ruch Narodowy
5 2 Kaczmarek Agata Toruń, 18 KWW Ruch Narodowy
5 3 Kowalska Agnieszka Chełmża,  18 KWW Ruch Narodowy
5 4 Wasilewski Adrian Toruń,  22 KWW Ruch Narodowy
5 5 Kasprzak Judyta Rogówko,  24 KWW Ruch Narodowy
5 6 Sławiński Maciej Henryk Toruń, 21 KWW Ruch Narodowy
6 1 Achramowicz Waldemar Kazimierz Toruń,  65 KKW SLD Lewica Razem
6 2 Mikołajczak Bogumiła Wiesława Toruń,  64 KKW SLD Lewica Razem
6 3 Ziółkowski Józef Toruń,    67 KKW SLD Lewica Razem
6 4 Stępień-Nowicka Teresa Władysława Toruń, 61 KKW SLD Lewica Razem
6 5 Cabaj Wojciech Marek Chełmża, 40 KKW SLD Lewica Razem
6 6 Fabich Iwona Toruń, 46 KKW SLD Lewica Razem
6 7 Wszelak Michał Złotoria, 36 KKW SLD Lewica Razem
6 8 Kryger-Hęsiak Barbara Maria Stary Toruń, 60 KKW SLD Lewica Razem
6 9 Maćczak Cezary Krzysztof Watorowo, 43 KKW SLD Lewica Razem
6 10 Hyciek Elżbieta Toruń,    71 KKW SLD Lewica Razem
6 11 Szydłowski Tadeusz Toruń,   54 KKW SLD Lewica Razem
6 12 Borkowicz Martyna Toruń, 21 KKW SLD Lewica Razem
7 1 Czerepiuk Krzysztof Głogowo,    43 KW Nowa Prawica —   Janusza Korwin-Mikke
7 2 Szmytkiewicz Miron Jan Złotoria,    24 KW Nowa Prawica —   Janusza Korwin-Mikke
7 3 Wiśniewska Sylwia Monika Różankowo, 35 KW Nowa Prawica —   Janusza Korwin-Mikke
7 4 Czarnecki Tomasz Leszek Lubicz Górny, 41 KW Nowa Prawica —   Janusza Korwin-Mikke
7 5 Bugajska Agnieszka Barbara Brzoza,    28 KW Nowa Prawica —   Janusza Korwin-Mikke
7 6 Malinowska Dorota Anna Grębocin,     42 KW Nowa Prawica —   Janusza Korwin-Mikke
7 7 Łączyński Mateusz Szymon Osiek nad Wisłą, 28 KW Nowa Prawica —   Janusza Korwin-Mikke
7 8 Dorosińska Monika Jadwiga Kamionki Duże, 22 KW Nowa Prawica —   Janusza Korwin-Mikke
7 9 Lewandowska Anna Mała Nieszawka, 28 KW Nowa Prawica —   Janusza Korwin-Mikke
7 10 Krause Piotr Mariusz Nawra,  18 KW Nowa Prawica —   Janusza Korwin-Mikke
7 11 Wysińska Magdalena Łubianka,  31 KW Nowa Prawica —   Janusza Korwin-Mikke
7 12 Bugajski Robert Paweł Brzoza,  44 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
8 1 Gierlasiński Dawid Michał Toruń, 24 KWW Wspólnota Patriotyzm   Solidarność
8 2 Karczewski Przemysław Toruń, 21 KWW Wspólnota Patriotyzm   Solidarność
8 3 Roszak Dominika Dobre, 21 KWW Wspólnota Patriotyzm   Solidarność
8 4 Szczepankiewicz Patryk Dębołęka,  19 KWW Wspólnota Patriotyzm   Solidarność
8 5 Kujawa Anna Maria Przysiek, 21 KWW Wspólnota Patriotyzm   Solidarność
8 6 Ojdowska Anita Wioleta Toruń, 36 KWW Wspólnota Patriotyzm   Solidarność
9 1 Szczupłowski Mirosław Toruń, 52 KW Twój Ruch
9 2 Szołyga Beata Zofia Głogowo,   27 KW Twój Ruch
9 3 Szantyr Paulina Katarzyna Włocławek,   26 KW Twój Ruch
9 4 Domagała Michał Andrzej Wielka Nieszawka, 24 KW Twój Ruch
9 5 Gałecka Katarzyna Toruń,  26 KW Twój Ruch
9 6 Kowalczyk Arkadiusz Wiesław Mierzynek,  47 KW Twój Ruch
9 7 Bielicki Bartłomiej Pręczki, 21 KW Twój Ruch
9 8 Grozdew Albena Unisław, 32 KW Twój Ruch
9 9 Andrzejewski Karol Zegartowice,   23 KW Twój Ruch
9 10 Kulasińska Wiesława Toruń,  52 KW Twój Ruch
9 11 Nadachewicz Robert Obory, 33 KW Twój Ruch
9 12 Szymański Mateusz Marek Głogowo,     25 KW Twój Ruch
10 1 Anders-Wenderlich Katarzyna Małgorzata Toruń,  43 KW Samoobrona
10 2 Adamczyk Rafał Jan Toruń, 39 KW Samoobrona
10 3 Szczypiorkowski Józef Toruń, 72 KW Samoobrona
10 4 Olbrychowski Grzegorz Dariusz Toruń,  43 KW Samoobrona
10 5 Papis Katarzyna Barbara Kowróz,     35 KW Samoobrona
10 6 Szczypiorkowska Jolanta Toruń,  56 KW Samoobrona
10 7 Zdrojewski Marek Józef Lubicz Dolny, 48 KW Samoobrona
11 1 Karczewski Mateusz Toruń,    25 KW P-PZN
11 2 Lewandowska Agnieszka Radziejów,   26 KW P-PZN
11 3 Kulczycki Tomasz Kraszyce,   22 KW P-PZN
11 4 Bartkowska Elżbieta Ewa Grudziądz,    62 KW P-PZN
11 5 Wiatrowska Krystyna Mokre,   21 KW P-PZN
11 6 Nowodworski Jan Stawiska,      59 KW P-PZN

Źródło

Money.pl